Zapraszamy Cię do wyjątkowego projektu BAUMIT KLUB.

Czy warto w nim być? Tak! Znajdziesz tu atrakcyjny pakiet klubowych korzyści.

JAK DZIAŁA BAUMIT KLUB? TO PROSTE

1. Wejdź 5. Ciesz się 4. Wymieniaj punkty 3. Wysyłaj faktury 2. Kupuj
 
 
 

Sprawdź szczegóły

1Zrób pierwszy krok i wejdź do gry! Kliknij tutaj, aby zarejestrować się w programie. BAUMIT KLUB to nie tylko program lojalnościowy. To przede wszystkim miejsce, w którym docenimy to, co robisz. Właśnie wchodzisz do wyjątkowej gry – pamiętaj, że tutaj nic nie tracisz! Nasze nagrody są gwarantowane, więc czeka Cię pewny zysk. Z każdą kolejną zarejestrowaną fakturą będziesz bliżej wyższego statusu i osiągniesz niepowtarzalne przywileje. Nie trać czasu, zaczynamy! 

2Kupuj produkty BAUMIT. Od teraz pracując na produktach BAUMIT zyskujesz podwójnie. Z jednej strony masz gwarancję wysokiej jakości produktu, z drugiej pewność, że po prawidłowym dodaniu faktury z Produktami premiowanymi zyskasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody. Prawda, że to proste? Jeśli do tej pory nie pracowałeś z produktami BAUMIT to nic straconego, skontaktuj się z naszym Partnerem handlowym w Twoim regionie. 

3Wysyłaj faktury po zalogowaniu na swoje konto z poziomu strony internetowej www.baumitklub.pl lub przez aplikację mobilną. Tak, to prawda! Zrobiliśmy wszystko, aby BAUMIT KLUB był dostosowany do Twoich potrzeb, dlatego swoje faktury możesz rejestrować przez tę stronę lub aplikację mobilną. W obu przypadkach, punkty za Produkty premiowane, trafią na Twoje konto w ciągu 3 dni. Sprawdź jakie możliwości ma nasza aplikacja BAUMIT KLUB. 

4Wymieniaj punkty na nagrody. Na sam koniec najważniejsze - punkty w BAUMIT KLUB są jak waluta - możesz nią płacić za nagrody w bogatym Katalogu Nagród. A żeby nie było nudno i standardowo oferta naszego Katalogu będzie się zmieniać i powiększać wraz z Twoimi statusami. O szczegółach dowiesz się po zalogowaniu. Zapraszamy! 

Infolinia (pon. – pt. / 9:00 - 17:00)

Telefon: 505 414 844
E-mail: info@baumitklub.pl
Regulamin

Baumit sp. z o.o

Wyścigowa 56G
53-012 Wrocław
www.baumit.pl

Śledź nas

facebook 50x50youtube 50x50

Aplikacje

apple 50x50adroid 50x50