Członkostwo w Baumit Klub to same korzyści!

Wystarczy, że będziesz kupował Produkty Premiowane BAUMIT i rejestrował faktury na stronie internetowej lub przez aplikację mobilną, a szybko przekonasz się, że zdobywanie kolejnych statusów i pomnażanie punktów to czysta przyjemność. Bogaty katalog nagród, dostęp do pełnej historii transakcji, rozbudowany pakiet zniżek od Partnerów VISA to tylko niektóre z licznych korzyści. Na najbardziej aktywnych członków Baumit Klub czeka najwyższe wyróżnienie - status VIP.  Po jego otrzymaniu dotrzesz do najkorzystniejszego przelicznika punktowego i zgarniesz jeszcze więcej punktów!

 

O Klubie

Wraz z kolejnymi zakupami Twoja pula punktów będzie się powiększać. Przed Tobą gra o kolejne stopnie - status PRZYJACIELA, PROFESJONALISTY i wreszcie VIP-a. Kiedy go osiągniesz, przelicznik punktowy stanie się jeszcze bardziej korzystny, dzięki czemu zdobędziesz więcej punktów i skrócisz drogę do benefitów. Zebrane na koncie punkty, możesz wymieniać na nagrody do 28.02.2022 r. Sam decydujesz, w którym momencie to zrobisz.

 

Zasady

Nie czekaj, zacznij grę już teraz. Rejestruj faktury na bieżąco, zgarniaj punkty i zdobywaj gwarantowane nagrody! Na rejestrację faktury masz czas do końca miesiąca, który następuje po miesiącu, w którym dokonałeś zakupu. Przykład: Masz fakturę z Produktami Premiowanymi z 10.02.2021 r. – możesz ją zarejestrować do 31.03.2021 r.

 

Infolinia (pon. – pt. / 9:00 - 17:00)

Telefon: 505 414 844
E-mail: info@baumitklub.pl
Regulamin

Baumit sp. z o.o

Wyścigowa 56G
53-012 Wrocław
www.baumit.pl

Śledź nas

facebook 50x50youtube 50x50

Aplikacje

apple 50x50adroid 50x50